Strona Główna
Nadowski / Instrumenty Geodezyjne

O firmie

Jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców rozwiązań technologicznych dla geodezji i budownictwa. Dostarczamy najwyższej jakości sprzęt geodezyjny zapewniając równocześnie pełen zakres usług związanych z jego wdrażaniem i eksploatacją.

więcej

Oferta

Oferta firmy obejmuje m. in.: tradycyjny sprzęt optyczny - niwelatory automatyczne oraz teodolity, sprzęt opto-elektroniczny - tachimetry elektroniczne oraz niwelatory kodowe, zautomatyzowane tachimetry elektroniczne, systemy pomiaru GPS dla geodezji, do kartografii i GIS oraz inne.

więcej

Skaning laserowy / Pracownia 3D

Skaning laserowySkaning laserowy to nowoczesna technologia, która pozwala w krótkim czasie pozyskać rzetelne informacje o kształcie wybranego obiektu. Skaning laserowy stosowany jest do profesjonalnych, wysoce precyzyjnych pomiarów kartograficznych, architektonicznych, archeologicznych oraz wielu innych.

więcej

 

Produkty

Mobilne Punkty Informacyjne

Firma Instrumenty Geodezyjne Tadeusz Nadowski Sp.J oraz Główny Punkt Informacyjny FunduszyEuropejskich w Katowicach zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego, który będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych w dniu 19 maja 2015 roku w siedzibie firmy Nadowski w Tychach na ul. Rybnej 34 w godzinach 12.00 – 16.30.

więcej

Leica Tour 2015

Już od 18 maja Leica Geosystems rozpoczyna kolejną edycję Leica Tour. Postęp technologiczny w prawie każdej dziedzinie wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju. Chcąc sprostać coraz bardziej złożonym potrzebom naszych Klientów, firma Leica Geosystems oraz firma Nadowski pragną zaprezentować nowe, wyjątkowe rozwiązania wspomagające pracę.

więcej

 

Polecamy

Polecamy - Leica Nova MS50/TM50/TS50

więcej

Nadowski NET

Udostępniamy naszym klientom stacje referencyjne sieci Nadowski NET.

więcej