Nadowski Net

Czym jest Nadowski NET

Sieć stacji referencyjnych NadowskiNET jest inicjatywą prywatną stanowiącą alternatywę dla państwowej sieci ASG-EUPOS.

Sieć stanowi obecnie 48 stacji zapewniających stabilną i dokładną korektę GPS & GLONASS na terenie województw – śląskiego, opolskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Dla województw śląskiego, małopolskiego, opolskiego i części województwa podkarpackiego sieć udostępnia korekty GPS & GLONASS & GALILEO & BeiDou.
Stacje sieci NadowskiNET stanowią punkty wielofunkcyjnej osnowy szczegółowej PZG.

Serwisy czasu rzeczywistego udostępniane w sieci NadowskiNET umożliwiają użytkownikom wyznaczenie pozycji z dokładnością 0,03 m dla pozycji poziomej oraz 0,05 m dla wysokości.

Aby korzystać z sieci NadowskiNET należy zarejestrować się w systemie przez opcję „Logowanie”,
a następnie „Rejestracja”:


Zarejestruj się w Nadowski NET

Zaloguj się Zarejestruje się


Następnie należy wybrać opcję – NadowskiNET – bezpłatny okres testowy. Założone w ten sposób konto zostanie w ciągu 24h aktywowane przez administratora sieci. Aktywacja zostanie potwierdzona mailowo. Po zakończeniu okresu bezpłatnego, w przypadku decyzji o zakupie subskrypcji należy ponownie zalogować się na istniejącym już koncie i wybrać jedną z dostępnych opcji czasowych.

Dane niezbędne do konfiguracji odbiornika znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, w dziale NadowskiNET, w zakładce Opis Systemu.

W przypadku pytań lub wątpliwości w trakcie rejestracji zapraszamy do kontaktu e-mail: info@nadowski.pl lub telefonicznie +48 32 227 11 56.

Zyskujesz:

  • nielimitowany dostęp – internetowy dostęp do korekt powierzchniowych oraz z pojedynczych stacji w czasie rzeczywistym oraz dostęp do danych surowych z wszystkich stacji
  • wzrost jakości pracy – dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań
  • konkurencyjne ceny – obejmujące dostęp do usługi RTK/RTN i satelitarnych obserwacji stacji referencyjnych sieci NadowskiNET
  • Indywidualne podejście do klienta 
Okres subskrypcji Całkowity koszt
3 miesiące 400 zł (netto)
6 miesięcy 600 zł (netto)
1 rok 1000 zł (netto)

Regulamin korzystania z sieci stacji referencyjnych Nadowski NET

innowacyjna gospodarka program regionalny